پلتفرم مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری اینترنتی

هر شخصی در زندگی خود چالش‌های مالی متفاوتی دارد. همانطور که شما به پزشک مراجعه می‌کنید و مشکلتان را می‌گویید، با پلتفرم مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری اینترنتی فکر زمستون می‌توانید چالش‌های مالی و سرمایه‌گذاری خود را به شکل آنلاین و در فضای اینترنتی بیان نموده تا در زمینه حل چالش، به شما مشاوره داده شود. در کشورهای پیشرفته، مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری شخصی (personal finance) جایگاهی کاملا تعریف شده دارد، این در حالی است که در ایران اگر شما سوال و یا درخواست مشاوره مالی  داشته باشید، به سختی می‌توانید نهاد یا شخص کارامد و متخصص در این زمینه پیدا کنید. تیم فکرزمستون با هدف پاسخگویی به این نیاز، با در اختیار داشتن تیم متخصص و مجرب در زمینه مشاوره مالی شخصی، پلتفرم مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری اینترنتی و آنلاین را راه‌اندازی کرده است.

 خبر خوب این است که برای مشاوره نیازی به حضور فیزیکی شما نیست، بلکه فکرزمستون پلتفرم آنلاین را طراحی کرده که توسط آن شما می‌توانید از طریق اینترنت همه چالش‌ها، نیازها و موارد دیگر را اعلام نمایید و در صورت نیاز، با کارشناسان مربوطه گفتگوی تلفنی داشته باشید.

در صورت مطالعه سوالات متداول و قوانین و مقررات، برای ورود به پلتفرم مشاوره مالی اینترنتی کلیک کنید

قوانین و مقررات و سوالات متداول:

پلتفرم مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری آنلاین برای چه کسانی مناسب است؟

همه افراد جامعه می‌توانند از مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری تیم فکر زمستون بهره ببرند. اگر پولی دارید که می‌خواهید آن را پس‌انداز یا سرمایه‌گذاری کنید و یا اگر ماهیانه مبلغی را برای سرمایه‌گذاری در نظر گرفتید و نمی‌دانید بهترین راه سرمایه‌گذاری چیست، ما به شما کمک می‌کنیم تا به شکل بهینه از سرمایه‌تان استفاده کنید.

در پلتفرم مشاوره مالی اینترنتی، ما چه کاری برای شما انجام می‌دهیم؟

اگر مقداری پول دارید که می‌خواهید آن را سرمایه‌گذاری یا پس‌انداز کنید و یا ماهانه قسمتی از درآمدتان را به پس‌انداز اختصاص می‌دهید اما نمی‌دانید بهترین راه پس‌انداز یا سرمایه‌گذاری چیست، ما به شما کمک می‌کنیم. ما متناسب با سبک زندگی و ریسک‌پذیری شما و اینکه چقدر با بازارهای مالی آشنایی دارید یک راهکار شخصی‌سازی شده پیشنهاد می‌دهیم. این راهکار به صورتی طراحی می‌شود که متناسب با ریسک‌پذیری شما، کمترین احتمال ضرر و بیشترین احتمال سود را داشته باشد.

فرایند ثبت نام در پلتفرم مشاوره مالی چیست؟

با مطالعه قوانین و مقررات به طور کامل، وارد پلتفرم مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری اینترنتی خواهید شد. در این پلتفرم به منظور ارائه‌ی بهینه‌ی راهکارهای مالی، سوالاتی در مورد ریسک‌پذیری، وضعیت مالی و حتی سبک زندگی شما پرسیده شده است. پاسخ کامل به همه‌ی این موارد به طراحی بهینه راهکار برای شما کمک خواهد کرد. پس از ارسال اطلاعات و واریز مبلغ حق مشاوره، فرایند پردازش راهکار آغاز خواهد شد. کارشناس سرمایه‌گذاری در ساعت تعیین شده توسط شما در پرسشنامه، با شما تماس خواهد گرفت تا موارد تکمیلی در گفتگوی تلفنی مشخص شوند. در نهایت پس از حداکثر 3 روز کاری، یک فایل پی‌دی‌اف شامل راهکارها و توضیحاتی در مورد گزینه‌های سرمایه‌گذاری به شما ارائه خواهد شد. در صورتی که مشکلی در فرایند دریافت فایل داشتید می‌توانید این مورد را از طریق صفحه ارتباط با ما درمیان بگذارید تا در اولین فرصت برای حل مشکل شما اقدام شود.

من با بازارهای مالی مثل بورس و اوراق بهادار آشنایی ندارم؛ آیا پلتفرم مشاوره مالی آنلاین شما برای من مناسب است؟

پلتفرم مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری ما به نحوی طراحی شده است که نیازی نباشد کاربران لزوما با بازارهایی مثل بورس آشنایی داشته باشند. راهکارهای توصیه شده توسط ما به نحوی خواهند بود که برای همه افراد قابل فهم و قابل اجرا باشند.

آیا شما تضمین می‌دهید که پربازده‌ترین راهکار را برای من طراحی کنید؟

در محیط سرمایه‌گذاری که بحث ریسک و احتمال مطرح است هیچ تضمینی وجود ندارد. آنچه ما برای شما انجام می‌دهیم استفاده از الگوریتم‌های بهینه‌شده در مهندسی مالی و دانش روز دنیاست؛ ما با این کار به شما راهکارهایی پیشنهاد می‌دهیم تا در بلندمدت ریسک کاهش ارزش دارایی شما (با توجه به سطح ریسک‌پذیری اظهار شده) کمتر و سود شما بیشتر شود. در برخی از مقاطع زمانی ممکن است ارزش دارایی‌ها دچار تنزل شود، ولی بررسی‌ها نشان داده است که الگوریتم‌های استفاده شده توسط فکرزمستون با زمانبندی مناسب، عملکرد بهتری نسبت به میزان سود بانکی داشته‌اند. راهکارها و سبدی که به عنوان سرمایه‌گذاری به شما پیشنهاد می‌شود با ذکر دلیل و تحلیل است؛ در صورتی که هر کدام از گزینه‌های سرمایه‌گذاری را نپسندیدید می‌توانید از سبد خود خارج کنید. (هر چند توصیه می‌شود تمام سبد را به شکلی که گفته شده است خریداری نمایید). آنچه ما به شما ارائه می‌دهیم مشاوره با استفاده از داده‌های بازار است و فکرزمستون مسئولیتی در مقابل نتیجه حاصل نخواهد داشت.

آیا فکرزمستون در پیشنهادهای سرمایه‌گذاری تبلیغ نهادهای مالی را ارائه می‌دهد؟

در حال حاضر فکرزمستون با هیچکدام از نهادهای مالی قرارداد تبلیغاتی امضا نکرده است و پیشنهادهایی که ارائه می‌شوند همگی نتیجه‌ی تجزیه و تحلیل داده‌های بازار هستند.

اگر فایل مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری که برای من ارسال کردید مشکل داشت و یا قسمتی از آن را متوجه نشدم چه کنم؟

در این صورت می‌توانید در صفحه ارتباط با ما یا از طریق پشتیبانی آنلاین و یا از طریق ارسال ایمیل مشکل خود را اعلام نمایید تا کارشناسان فکرزمستون در اولین فرصت مشکل شما را حل کنند.

آیا سود سرمایه‌گذاری در سبدی که فکرزمستون پیشنهاد می‌دهد بیشتر از بانک است؟

 اگر شما اصلا ریسک‌پذیر نباشید در راهکار مشاوره مالی پیشنهادی غالبا سودی نزدیک به بانک و حتی عمدتا بیشتر از آن نصیب شما خواهد شد. اما اگر ریسک‌پذیر باشید ممکن است سودی به مراتب بیشتر از بانک نصیب شما شود گرچه این احتمال نیز وجود دارد که بازدهی کمتر از بانک داشته باشید. هرچند الگوریتم‌های فکرزمستون طوری تهیه شده‌اند که در افق سرمایه‌گذاری شما، احتمال ضرر به حداقل برسد.

راهکار سرمایه‌گذاری شامل چه مواردی است؟

بازارهای مالی ایران؛ شامل بورس، صندوق‌های سرمایه‌گذاری با مجوز، سکه، ارز، انواع بیمه، انواع حساب‌های بانکی، مسکن و … . ذکر این نکته ضروری است که راهکارهای ارائه شده تنها شامل موارد قانونی خواهد بود و مواردی از قبیل فارکس و خروج سرمایه از کشور در پیشنهادات وجود ندارند.

تفاوت پلتفرم مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری فکرزمستون با صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبدگردان‌ها چیست؟

پلتفرم مشاوره مالی اینترنتی فکرزمستون چند راهکار مالی به منظور کاهش ریسک و افزایش بازدهی به شما ارائه می‌دهد. صندوق‌های سرمایه‌گذاری و سبدگردان‌ها عمده فعالیت‌شان مربوط به بورس و اوراق بهادار است. این در حالی است که در پلتفرم مشاوره مالی فکرزمستون، راهکارها متناسب با اهداف مالی و ویژگی‌های هر شخص ارائه می‌گردند و دلایل نیز ذکر می‌شوند، کاربر می‌تواند با بررسی جوانب و در صورت صلاحدید به آن عمل کند.

فکرزمستون چگونه به صورت آنلاین بهترین راهکار سرمایه‌گذاری را متناسب با هر فردی ارائه می‌دهد؟

 

تیم تجزیه و تحلیل فکرزمستون داده‌های سال‌های گذشته بازارهای مالی را خوشه‌بندی و تجزیه و تحلیل نموده و پس از آن با استفاده از الگوریتم‌های حرفه‌ای مهندسی مالی و مدیریت ریسک و تحلیل‌های کمی و کیفی، راهکار نهایی را به شما ارائه خواهد داد. راهکار پیشنهادی الزاما پربازده‌ترین سبد برای افراد نخواهد بود، اما با توجه به استفاده از متدهای ‌روز دنیا در دنیای مالی، تا جای ممکن بازدهی بهینه با توجه به ریسک‌پذیری افراد مد نظر قرار گرفته است.

هزینه مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری اینترنتی چقدر است؟

در حال حاضر هزینه این خدمت، با توجه به مبلغ اولیه سرمایه‌گذاری شما بین 145هزار تومان تا 245 هزار تومان متغیر است که می‌توانید هزینه مشاوره را پس از تکمیل فرم به صورت آنلاین از طریق درگاه امن نکست پی پرداخت نمایید. ذکر این نکته الزامی است که در صورت عدم رضایت متقاضی، مبلغ پرداختی به طور کامل بازگردانده می‌شود.

 

در صورت عدم رضایت از نتیجه ارائه شده توسط تیم فکر زمستون چه اتفاقی می‌افتد؟

فکرزمستون این اطمینان را به شما می‌دهد که در صورت عدم رضایت، مبلغی که از شما بابت مشاوره مالی و سرمایه‌گذاری دریافت شده است، تماما بازگردانده می‌شود! در صورت عدم رضایت، دلیل خود را همراه با شماره کارت بانکی‌تان در صفحه ارتباط با ما بیان نمایید. مبلغ پرداخت شده بین 3 تا 7 روز بعد برای شما واریز می‌گردد.

%

درصد رضایت مشتریان

تعداد ثبت نام کننده‌ها در پلتفرم مشاوره مالی

%

مشتریانی که ما را به دوستانشان معرفی کرده‌اند

به اشتراک بگذارید